Gorilla.jpg

Mis on Gorilla?

Gorilla blogi on elustiiliblogi, mis on kantud soovist tõsta teadlikkust keskkonna- ning terviseteemadel.

Gorilla vahendab ja edastab teaduspõhiseid uudiseid ja informatsiooni – pseudoteadust ja alternatiivuudiseid siit ei leia. Ja mis kõige tähtsam: Gorilla räägib eesti keeles ja on täiesti eestipärane.

Miks just Gorilla?

Blogi sai oma nime muidugi inimese kauge sugulase, gorilla, järgi. Need maailma suurimad inimahvid on taimetoitlased, toitudes põhiliselt puuviljadest ja lehtedest. Nad on äärmiselt intelligentsed ja rahumeelsed ning just nagu inimesed, kogevad ka nemad erinevaid emotsioone, kasutavad tööriistu ja neil on suhtluseks oma keel. Gorillad on vaid üks liikidest, kelle koduks peetud vihmametsad on inimtegevuse tagajärjel hävimas. Oma blogiga avaldame austust gorilladele ja kõigile teistele elusolenditele, kes on pidanud inimeste loodud tööstuste tõttu kannatama.

Kellele?

Gorilla blogi on mõttekaaslaseks kõigile tervisest ja keskkonnast huvitunutele. 

Me kirjutame inimestele, kes juba hoolivad enda ja teiste tervisest ning keskkonnast kui ka neile, kes ei ole sellele veel kunagi mõelda osanud. Meie lugeja ei karda tõde ja muutuseid, sest vaid nii saab homne eilsest puhtam, tervislikum ja jätkusuutlikum.

Usume, et isikliku valikuvabaduse eelduseks on teadlikkus ja informeeritus. Juurdepääsu selleks vajalikule informatsioonile blogi tagabki.

Miks me seda teeme?

Inimene peab elama harmoonias loodusega, mitte vastupidi. Meil ei ole võimu ega õigust loodust enda tahtmise järgi tegutsema panna ja endale sobivaks vormida. Hoides planeeti ja selle kõiki asukaid paraneb ka igaühe isiklik elukvaliteet. 

Igal inimesel on õigus teada keskkonda ja tervist puudutavate teemade kohta täit tõde ning omada vabadust teha oma teadlikkusest lähtuvalt õigeid valikuid.