Gorilla.jpg

Mis on Gorilla?

Gorilla blogi on iseloomuga veebileht, mis hoolib loomadest, tervisest ja keskkonnast.

Gorilla annab valele vastu pead - ta räägib tõtt ja seejuures põhineb alati teaduslikel uuringutel. Gorilla blogist pseudoteadust ja alternatiivuudiseid ei leia.

Ja mis kõige tähtsam - Gorilla räägib eesti keeles ja on täiesti eestipärane. Meile ei saa keegi vastu öelda ‘’meil Eestis see ei kehti’’. Kehtib küll!

Kellele?

Gorilla blogi on mõttekaaslaseks kõigile tervisest ja keskkonnast huvitunutele. Koht, kus oma tõekspidamised ja arvamus selgelt, julgelt ja viltuvaatamiseta välja öelda - mullilõhkumine on meie eriala.

Me kirjutame inimestele, kes juba hoolivad enda ja teiste tervisest ning keskkonnast kui ka neile, kes ei ole sellele veel kunagi mõelda osanud. Meie lugeja ei karda tõde ja muutuseid, sest  julgeb vigu tunnistada ning selle läbi ennast ja teisi iga päevaga paremuse poole suunata. Olla teadlik ja iseseisev oma valikutes on meie ühine eesmärk.

Miks me seda teeme?

Inimene peab elama harmoonias loodusega, mitte vastupidi. Meil ei ole võimu ega õigust loodust enda tahtmise järgi tegutsema panna ja endale sobivaks vormida. Proovi öelda banaanile ‘’mulle su kollane värv ei meeldi, ole sinine’’ - täiesti LOODUSETU olukord.

Gorilla eesmärk on tõsta Eesti inimeste teadlikkust keskkonnasäästlikust eluviisist, tervisest ja toitumisest.  

Igal inimesel on õigus teada keskkonda ja tervist puudutavate teemade kohta täit tõde ning omada vabadust teha oma teadlikkusest lähtuvalt õigeid valikuid.