HOIA Homespa

HOIA Homespa

Oleme Gorilla blogis jaganud informatsiooni ja soovitusi erinevate kodumaiste looduskosmeetika brändide kohta. Seekord läheneme veidi teisiti, kuna meie kätte on sattunud imelised HOIA Homespa tooted, mis Saaremaa kadakate vahel sünnivad.

Mõnusad nahahooldusvahendid on 100% looduslikud, täielikult taimsed ja igati eetilised. Toorained korjatakse kas kodusaarelt või kasutatakse Fair Trade õlisid Aafrikast. 

HOIA sortimendis on palju huvitavaid asju, alustades täielikult taimse päevitusõli, härrastele mõeldud habemeõli ja luksuslike kehavahtudega. Meie proovisime kolme toodet: looduslikku päevitusõli, Marokost pärit Rhassoul savi ja hooldavat kookose kehavahtu. 

63676f_7889c2afc5564e03aeddb7aeb7a44dbe~mv2_d_2304_1536_s_2.jpg

Kuidas need siis meeldisid?

Loodusliku päevitusõli sihtotstarbeline kasutusaeg jäi natukene üürikeseks - suvi sai kiiresti läbi ja päike kadus kuni tuleva kevadeni. Sellegipoolest oli õrnalt pruunistava toimega päevitusõli heaks kaaslaseks nii rannas kui koduhoovis, niisutades nahka sügavuti ja aidates kaasa suvise jume tekkimisele. Õnneks ei pea õli ka nüüd riiulile seisma jääma. Seda saab mugavalt võtta käsipagasis kaasa päikesereisile või turgutada nahka meie sügis-talvises kliimas. Õlil on kergelt magus lõhn, mis nahast õhkuma jääb. Isepruunitav efekt riideid määrima ei hakka, seega võib õli julgelt kasutada ka valgeid riideid kandes. Päevitusõli peamisteks koostiosadeks on vaarikaseemneõli, argaaniaõli, nisuiduõli, porgandiõli ja eeterlikud õlid. 


Maroko kuulus Rhassouli savi on tuntud oma võime poolest sügavpuhastada nii nahka kui juukseid toksiinidest. Savi müüakse kuiva pulbrina, mida saab ise vähehaaval veega kokku segada. Rhassouli savi sobib kasutamiseks nii näo-, keha- kui juuksemaskina. Mask jätab naha hiljem mõnusalt pehmeks ja tõeliselt puhtaks. Ühest purgist piisab muideks mitmeteks kuudeks, isegi kui savi pidevalt kasutada!


HOIA Homespa tõenäoliselt üks populaarsemaid tooteid on luksuslik kookosvaht, mis ongi täpselt see, millena ta kõlab - rikkalikult vahustatud kehapalsam, mis ei sisalda ühtki tilka vett. Vee asemel on kookosvahus mitmeid erinevaid õlisid ja võisid, nagu näiteks Ghana sheavõi, kookosõli, kakaovõi, aprikoosiseemne õli ja muud. Tegu on eriti puhta tootega, millega saab tänu eeterlike õlide puudumisele ka laste nahka turgutada. Muideks, nahk jääb kookosvahtu kasutades tõeliselt pehme! Nahaärritused ja kuivus kaob juba paari kasutamiskorraga. Ainus oht kookosvahu juures? See on nii meeldivalt vahune, et tahaks end hommikuti kreemitama jäädagi!


HOIA on ka põhimõtteline loomkatsete ja loomsete koostisosade vastane, mistõttu nende tooted sobivad ka kõikidele veganitele ja taimetoitlastele.

HOIA tooted on Gorilla jaoks olnud tõeliselt hea avastus - nii puhast, eetilist ja taskukohast kosmeetikat palju ei leia!

Ja mis eriti tore? Kui tooted saavad otsa. võib tühjad purgid postiga Saaremaale saata ja paari päeva pärast on soodushinna eest täidetud purgid jälle postkastis ootamas! 

Retseptineljapäev: oa-seene pada hummusega

Retseptineljapäev: oa-seene pada hummusega

Vahekokkuvõte: Septembris ei söö liha

Vahekokkuvõte: Septembris ei söö liha