Eesti looduskosmeetika: Tilk!

Eesti looduskosmeetika: Tilk!

Augustikuus alustasime Gorillas postitusteseeriaga, kus tutvustame erinevaid kodumaiseid looduskosmeetikabrände. Looduskosmeetika on nahasõbralik alternatiiv tavakosmeetikale, mis võib kahjustada nii keskkonda kui nahka.

Eelmises postituses tutvustasime Eesti vanimat tegijat looduskosmeetikas - hiiumaist firmat Ingli Pai. Seekord tutvustame nooruslikkust ja kergust õhkavat Tilk! brändi. 

63676f_d99b5786ccb1442da44e7adc1c15b842~mv2.jpg

Tilk! tooted on jäänud silma ilmselt pea igaühele, kes sotsiaalmeedias vahel ennast unustama kipub. Nende imekauni disainiga keskkonnasõbralikud pakendid pakuvad silmailuga ka pildil, rääkimata siis poeriiulist või kosmeetikakotist.

Üleüldse iseloomustab brändi looduslähedus ja naturaalsus, kasutades palju saaremaist toorainet ja vältides kategooriliselt loomkatseid. 

Brändi sünnilugu on aga eriline - asutaja Pille Lengi kirjeldab kodulehel, kuidas soov oma brändi luua sündis otsesest vajadusest hooldusvahendite järgi, mis nahka ka päriselt hooldaksid ja kaitseksid. Elades mitu aastat Pekingis, õppis ta palju Hiina meditsiini ja looduslike õlide kohta, mida tänasel päeval ka Tilk! toodetes kasutab.

Tilk! toodete sortimendis on tooteid igale nahatüübile - kusjuures nahatüüpi saab nende kodulehel lihtsate indikaatorite järgi määrata -, lisaks sellele ka kätekreeme, huulepalsameid ja reisitooteid.

Ka mehed ei pea tundma end väljajäetuna, sest uhke meestekreem kroonib sortimendi maskulliinsemat poolt.

Kuulujutud räägivad, et peagi on valikusse lisandumas ka näoõli, mis talvisel ajal kannatavale nahale eriti hästi sobib. 

Mis on nii Tilk! brändi kui nende austajate eriti suur rõõm - hiljuti valiti bränd maailma TOP9 läbilöögivõimelisema brändi tiitlile konkureerima! Kodumaise firma poolt saab hääletada kategoorias BEST NEW INTERNATIONAL BREAKTHROUGH BRAND, valides neid aadressil  goo.gl/8pXyXm .

Gorilla igal juhul toetab kodumaiseid tegijaid ja hoiab tihedal konkursil neile pöialt! 

4 isekat põhjust tarbimise vähendamiseks

4 isekat põhjust tarbimise vähendamiseks

10 totrust vegani elus

10 totrust vegani elus