Relaxy Snacks, mis sa oled?

Relaxy Snacks, mis sa oled?

Relaxy Snacks on 2017. aasta üks suurimaid uusi tulijaid: tegu on posti teel saadetava karbikesega, kus on terve kuu varu tervislikke ja toitvaid snäkke.

Kõik suupisted on välja valitud toitumisnõustaja juhendamisel. Need ei sisalda ei lisatud suhkruid, e-ained ega kunstlikke lõhna- ja värvained ning on üdini tervislikud.

Karbi saab tellida endale ükskõik kuhu - koju, kontorisse, vanaema juurde või kooli. Relaxy Snacksi karbis on keskmiselt 8-10 erinevat pakikest, milles peidavad ennast maitsvad ja tervislikud vahepalad.

Antud hetkel saadetakse vaid üht üldist snäkikarpi, kuid peagi tulevad variandid ka erilisemate maitse-eelistustega inimestele. Oma erisoovide kohta saab alati ka teada anda: näiteks on Relaxy Snacksi võlurid Geia ja Jan valmis kõigile soovijatele vegankarpe komplekteerima. Kogu täpsemat informatsiooni saab lugeda Relaxy Snacksi kodulehel.


Meie läheme aga asja kallale: mis selles karbis siis täpsemalt peitub?

Iga kuu peidavad end karbis erinevad suupisted. Gorillale saadetud karbis juhtusidki kõik suupisted nii-muuseas vegan olema - tervislikud, maitsvad ja üdini taimsed!

63676f_b1ada592e9ac46988cfbdce468ddb3ee~mv2_d_3264_2448_s_4_2.jpg

Täpsemalt olid karbi sees: Lima läätsekrõpsud, Greenday krõbedad viinamarjad, Made Good šokolaadi-banaani müslipallid, Umami datlid, Veri Beri kirsikangikesed, Rawsome goji ja toorkakao toorbatoon, Buri Beri õuna-maasikalehed ning Vigo vahtramaitseline kombucha. 

 

 


Kuidas need meile maitsesid? 

Läätsekrõpsud

(100g kohta energiat 397 kcal, rasvu 4.6g, süsivesikuid 71g, suhkrut 1,3g, kiudaineid 4,9g, valku 15,4 g, soola 3,5g) - Need krõpsud on karbi ainuke soolane snäkk. Mõnusalt krõbedad. Võrreldes poes müüdavate (läätse)krõpsudega on vähem maitseaineid, aga selle tõttu ilmselt ei söö ka kogu pakki korraga ära. Mõnus toitev snäkk, mis saab plusspunktid just selle poolest, et ei ole magus ja sobib kergeks vahepalaks ja ka sõpradega jagamiseks. 


Krõbedad viinamarjad

(100g kohta energiat 389,59 kcal, rasvu 0,05g, süsivesikuid 93,73g, naturaalset puuviljasuhkrut 85,34g, kiudaineid 5,55g, valku 3,33g)  - VÄGA huvitavad! Näevad välja nagu röstimata maapähklid, aga tekstuur ja maitse on hoopis teistsugused. Tekstuur on krõbe ja meenutab veidi mõnglit. Sees peitub aga mõnusalt viinamarjane maitse. Magusad, aga mitte üleliia. Neid ostaks kohe juurde! Ainus oht on see, et mõnus tekstuur ja hea maitse võivad viinamarjade krõmpsutamise kiirelt üle piiri viia. Tegu on aga väga energiarohke snäkiga. 


Müslipallid

(100g kohta energiat 388 kcal, rasvu 15g, süsivesikuid 60g, suhkrut 23g, kiudaineid 6g, valku 7g) - mõnus magus amps, tekitas tahtmise mandlipiima või kohvi kõrvale juua. Neid üle paari järjest ei suudaks süüa, väga magusad. Magusust tekitab ilmselt banaan, mis ongi loomulikult magus. Õnneks on nii pallid kui ka kotike üsna väikesed, nii on need kotti pista ja kiirel hetkel üks pallike suhu visata. 


Datlid

(100g kohta energiat 291 kcal, rasvu 0,4g, süsivesikuid 74g, suhkrut 65,3g, kiudaineid 8,7g, valku 2g) - 200g datlikott on piisavalt suur, et vaigistada terve kuu jooksul tekkivat magusaisu ja lisaks sellele ka üks suhkruvaba kook küpsetada. Umami kivideta datlid on natukene kuivad, kuid väga maitsvad. 


Kirsikangid

(100g kohta energiat 324 kcal, rasvu 0,27g, süsivesikuid 78,45g, suhkrut 75,44g, kiudaineid 6,71g, valku 1,6g) - mõnus tervislikum alternatiiv nätsukommidele. Tekstuurilt nagu kõvemat sorti marmelaad. Väga kirsise maitsega. Kuigi suhkrut pole lisatud, on toode ikkagi väga magus, seega sobib pigem kommi asemel söömiseks kui niisama vahepalana näksimiseks. Hea, et kott on mini-grip sulguriga!


Gojimarja ja kakao rawsome

(100g kohta energiat 425 kcal, rasvu 21g, süsivesikuid 43g, suhkrut 34g, valku 11g) - Oi, mis üllatus! Esialgu arvasin, et tegu on jälle mõne magusa müslibatooniga, aga teise suutäiega kickib sisse tume kakao, mis võtab magusust hoopis vähemaks. Väga mõnus amps! Toorkakao batoonike teeb ka tõesti kõhu täis ja sobib ideaalselt vahepalaks, kui lõunat paar tundi edasi on vaja lükata. 


Õuna-maasikalehed

(100g kohta energiat 319 kcal, rasvu 2,5g, süsivesikuid 59,33g, suhkrut 56,67g, kiudaineid 21,17g, valku 4,17g) - Huvitavad kommisarnased lehed, mida on natuke raske süüa. Korraga batoonist läbi hammustada pole võimalik, aga lehekesi üksteisest eraldada on ebamugav. Mõte on hea, aga teostuses on natuke arenguruumi. Positiivseks on samas see, et tootes on kasutatud vaid kaht koostisosa ning magusaisu rahuldab see kiiresti. 


Kombucha

(100ml kohta energiat 24 kcal, rasvu 0,5g, süsivesikuid 5,8g, suhkrut 5,3g, valku 0,5g)  - väga maheda maitsega jook, mis sobib ideaalselt korraga nii kergeks karastusjoogiks kui soolestiku tervise eest hoolitsema. Päris orgaanilise kombucha mõõtu see välja ei anna, kuid teeb siiski kõhule pai. Eelkõige võlub aga joogi naturaalne koostis ja jahutav maitse. Sobib väga hästi ka limonaadi või karastusjoogi asemel! 

 

Kokkuvõtlikult on Relaxy Snacksi näol tegu karbiga, mis toob mugavalt tervislikud vahepalad otse koju kätte - ilma poes ringi tiirutamise vaevaga.

Karbis on enam-vähem terve kuu snäkivaru olemas, kusjuures paljusid neist poleks ise osanud otsimagi minna. Gorilla jäi igaljuhul väga rahule!

 

 

 

 

 

 

Coca-Cola - tšempion maailmamere reostamise alal

Coca-Cola - tšempion maailmamere reostamise alal

Särava naha allikad

Särava naha allikad