6 mõtet joogatreeningu ajal

6 mõtet joogatreeningu ajal

Kuna paljud meist veedavad oma päevad kiirustades ja stressis olles, kuluvad iganädalased joogatrennid alati marjaks ära. Väike lõõgastus pärast pikka päeva võib igapäevaelus valitsevat kaost oluliselt vähendada.

Rahuliku atmosfääri ja hämara valgusega joogasaal aitab juhtida tähelepanu eemale muidu painavatelt mõtetelt. Olgu tegu algaja või edasijõudnuga, ilmselt on joogat tehes käinud läbi järgnevad mõtted. 

 


Siin on nii palju rahvast - oleksin pidanud teise trenni valima

Õhtused trennid on tihtipeale ülerahvastatud. Raske on tunda end vabalt, kui mahud vaevu oma matti laiali laotama. Kõige mõnusamad tunnid on tööpäevade hommikutel, kui enamik inimesi on tööl ja joogat teeb vaid käputäis tõelisi entusiaste. 


Whoa! Minu ees olev inimene on tõeliselt paindlik!

Kuigi joogat tehes keskendub igaüks iseendale, jäävad eriti edasijõudnud samuti silma. Igas joogatunnis on lisaks treenerile veel inimene, kelle moodi tahaksime kõik painduda. 


Kas keegi teine jäi veel magama? 

Joogatreeninguid lõpetav savasana võib parimal juhul nii lõõgastavaks osutuda, et isegi uni tuleb peale. Vahel on raske arugi saada, kus lõppeb lõdvestumine ja kus algab uinumine. 

shutterstock_216864967-2.jpg

Peaks koduteelt poest läbi käima. Oot, kas me vahetasime juba poosi? 

Pika päeva lõpus on raske end täielikult välja lülitada. Vahel võib ka parima tahtmise juures mõte rändama minna. Kui avastad keset trenni, et jäid kogemata poenimekirja peale mõtlema, siis tasub kiiresti poosile keskenduda ja vajadusel teistele järgi jõuda. 


Huuh! Viimaks ometi lapsepoos!

Joogapoosid ei ole alati sugugi mitte kõige lihtsamad. Paljude lemmikpoosiks on lapsepoos, sest seda oskavad ka kõige algajamad sisse võtta. Pärast intensiivset treeningut on lapsepoosi naasemine hea puhkus, mis pinges lihastel lõdvestuda aitab.


Ma ei ole kunagi end nii lõõgastunult tundnud

Iga treeningu parim osa on see rahulik lõdvestus, mis tunni teises pooles valdab. Korraks isegi tundub, nagu polekski kunagi varem nii lõõgastunud olnud, eks? 

 

Allikas: WellAndGood
 

Me oleme sama terved kui meie arstid

Me oleme sama terved kui meie arstid

Taimetoit on kallis? Arva uuesti!

Taimetoit on kallis? Arva uuesti!