plantpure_event-4.png

Filmi- ja vestlusõhtu
“PlantPure Nation” | Haara kontroll oma tervise üle

21. veebruaril kell 18:30 linastub Pärnu Keskraamatukogus suurepärane dokumentaalfilm "PlantPure Nation”. Filmile järgneb vestlus KSA Life toitumisprogrammi koolitaja Triin Tõnistega. Pakume ka tervislikke suupisteid!

“PlantPure Nation” innustab kontrolli haarama

“PlantPure Nation” on järgmine dokumentaal poleemilise filmi "Forks Over Knives" tegijatelt, kes jätkavad tööd taimse terviktoidu tervisehüvedest teadlikkuse tõstmiseks ja rahvatervise edendamiseks. Film vaatleb tänase läänemaailma toitumismudelit ning annab innustava sissevaate teemasse, kuidas oma tervise eest vastutust võttes saame mitmeid tervisehädasid leevendada või ennetada.

KSA Life toitumisprogrammi koolitaja Triin Tõniste

KSA Life koolitused kuuluvad USA arstide, õdede ja toitumisnõustajate poolt väljatöötatud terviseedendamise programmi Food For Life. Programm koosneb erinevatest tervisliku taimse toitumise põhimõtteid käsitlevatest koolitustest. Koolitaja Triin Tõniste peab kõike tervisliku toitumisega seostuvat oma suurimaks kireks juba üle kümne aasta. Vestlusõhtul räägib Triin, kuidas väherasvase terviktoidu põhimõttel koostatud menüü aitab ennetada kroonilisi haigusi ning tõsta elukvaliteeti.

Oled oodatud! 🌱

Küsimustega kirjuta info@gorilla.ee