plantpure_event-2.png

Film ja vestlus:
PLANTPURE NATION | Kuidas süües terveks jääda?

18. jaanuaril kell 18:30 vaatame Nõmme Kultuurimajas innustavat dokumentaalfilmi “PlantPure Nation”, millele järgneb vestlus tervist toetava toitumise teemal KSA Life toitumisprogrammi koolitaja Triin Tõnistega. Kohapeal ka maitsev tervislik suupoolis!
Osalustasu 3€.

👉 Registreeru SIIN!

"PlantPure Nation" vaatleb tänase läänemaailma toitumismudelit ning selle mõju rahvatervisele. Film annab optimistliku sissevaate teemasse, kuidas oma tervise eest isiklikku vastutust võttes saame mitmeid tervisehädasid leevendada või ennetada.

Triin Tõniste peab kõike tervisliku toitumisega seotut oma suurimaks kireks juba üle kümne aasta. Õpinguid Tallinna Ülikoolis terviseteaduste alal on ta täiendanud maineka Cornelli Ülikooli kursuse “Plant Based Nutrition” sertifikaadiga. Just teaduspõhisust peab ta tähtsaimaks märksõnaks, millest oma menüüs juhinduda. „Toidu valmistamine on esimene reaalne samm tervislikuma eluviisi suunas,“ leiab ta. Vestlusõhtul räägibki Triin sellest, kuidas väherasvase terviktoidu põhimõtetel koostatud menüü aitab ennetada kroonilisi haigusi ning tõsta üldist heaolu ja elukvaliteeti.

Oled oodatud! 🤸‍♀️

Küsimustega kirjuta info@gorilla.ee
Film ja vestlus: WHAT THE HEALTH | Toidud tervise poolt ja vastu

Teie tagasisidest lähtudes otsustasime teha filmiõhtu mõnel teisel ja rahulikumal ajal, et rohkematel soovijatel oleks võimalik osaleda. Anname uue ürituse aja teada esimesel võimalusel!

tartufilm-3.png

Filmiõhtul näitame kõmulist ning silmiavavat filmi “What the Health”. Üllatav ja kohati naljakas dokumentaalfilm pakub ilustamata analüüsi meditsiinisüsteemist ning vaatleb kriitiliselt tänapäevase tervishoiu peamisi praktikaid ja uskumusi. Filmi näitame eestikeelsete subtiitritega!

Toidud tervise poolt ja vastu

Pärast filmi avab tervist toetava toitumise teemat arst dr Ants Haavel. Tervisele kasuliku toitumise vallas on Eestiski palju erinevaid tõekspidamisi ning praktikaid. Milliseid toitumissoovitusi uskuda ning millised käibetõed on iganenud ja miks? Milliste toitude söömisega võime oma tervist pahaaimamatult kahjustada ning millistega end hoopis haigustest säästa?

Dr Ants Haavel kuulub Arstide Vastutustundliku Meditsiini Komiteesse (The Physicians Committee for Responsible Medicine) ning on läbinud Ameerika parimate ülikoolide hulka kuuluva Cornelli Ülikooli taimetoidukursuse.

“What the Health” julgustab ise otsustama

Poleemiline 2017. aastal valminud dokumentaalfilm on tekitanud palju vastakaid reaktsioone. Film paljastab meditsiinisüsteemi telgitagused ning sõltuvuse ravimitööstusest ja riigiorganitest. Film avab ka toitumise ning tervise suhteid ning hoiatab süsteemi pimesi uskumise eest. Selle asemel on teadlike valikutega võimalik oma tervise eest vastutus enda kätte võtta ning elukvaliteeti oluliselt parandada.