Back to All Events

Vigri & Gorilla filmiõhtu: "Food Choices"

  • Vigri kohvik 8 Purje Tallinn, Harju maakond, 11911 Estonia (map)

Neljanda filmiõhtu staariks on Food Choices

Kava:

Burgeri buffee avatakse kell 17:30
Filmi algus kell 18:30
Film on eestikeelsete subtiitritega ja kestab 1 h 31 min

Üritus on TASUTA, kuid kohtade arv on piiratud! Koha kindlustamiseks palume oma tulekust kindlasti märku anda e-maili teel: jane@vigrikohvik.ee

Filmi tutvustus

Auhinnatud filmitegija Michal Siewierski loodud dokumentaalfilmis uuritakse toidu mõju inimeste tervisele ning meie planeedi ja sellel elavate elusolendite heaolule. Lahatakse levinud uskumusi toidu ja toitumise kohta ning näidatakse nendega seotud probleeme uues valguses. Kolme aasta jooksul vestles Michal üle 30 erinevate erialade tippekspertidega sealhulgas arstide, toitumisteadlaste, keskkonnateadlaste, biokeemikute, sportlaste, kokkade, blogijate ja paljude teistega, et leida vastus küsimusele: mis on kõige tervislikum ja jätkusuutlikum toitumisviis nii meile kui ka tulevastele põlvkondadele?

Filmis intervjueeritakse rahvusvaheliselt tunnustatud spetsialiste nagu Dr. T Colin Campbell, Dr. Richard Oppenlander, Rich Roll, Joe Cross, Dr. John McDougall, Capitan Paul Watson, Dr. Toni Bark, Dr. Pam Popper, Dr. Michael Greger, Gloria Athanis ja paljud teised. Sa ei vaata enam kunagi toitu oma taldrikul sama pilguga. 


Vigri & Gorilla filmiõhtud on kord kuus aset leidvad harivad ja kaasamõtlemist ärgitavad õdusad filmiõhtud koos taimse burgeri buffeega.