Back to All Events

Veganlus ja sport: Gorilla&Vigri vestlusõhtu Indrek Ilumäega

  • Vigri kohvik 8 Purje Tallinn, Harju maakond, 11911 Estonia (map)

Üks küsitumaid ja oodatumaid teemasid meie vestlusõhtutel on olnud veganlus ja sport. Jaanuarikuu ja uusaastalubadused tõstatavad selle teema igal aastal veel eriliselt päevakorda. 

Gorilla&Vigri 2018. aasta esimene vestlusõhtu annab teile erakordse võimaluse kohtuda ja vestelda veganist sportlasega - külla tuleb veganist jooksja Indrek Ilumäe, kellelt on võimalik küsimusi küsida kohe siinsamas ürituse seinal või 18. jaanuaril vestlusõhtul.

Jooksja Indrek Ilumäe on eeskätt kahe väga toreda lapse isa. Kui ta parasjagu lastega ei tegele, leiab ta jooksurajalt või pisikesest raamatupidamisettevõttest töötamas.
Jooksmise avastas Indrek enda jaoks ligi kuus aastat tagasi. Nüüdseks on ta läbinud enam kui 25 000 kilomeetrit, võistelnud edukalt erinevatel distantsidel ning parandanud näiteks maratoni isikliku rekordit enam kui pooleteist tunni võrra (4.16 -> 2.36).

Suurem osa neist kilomeetritest ja edukamatest võistlustest on läbitud taimse kütusega. Üsna varsti peale jooksupisikuga nakatumist avastas ta enda jaoks ka taimse toitumise. Nüüdseks ei ole liha tema menüüs olnud ligi viis aastat ning viimased kolm aastat on Indrek olnud täistaimetoitlane ehk vegan.

Indrek jagab meiega oma kogemusi ja mõtteid teekonnast spordi ja täistaimetoitluseni:
- Kes ma olen?
- Minu jooksmise lugu
- Kuidas jõudsin taimse toitumise juurde?
- Kuidas minu igapäevane toitumine välja näeb? 
- Miks taimne toitumine ja sport sobivad ideaalselt kokku?
- Sport enne ja pärast taimetoitu
- Vaimne areng läbi jooksmise ja taimse toidu

Kas sul on Indrekule jooksmise või veganluse kohta juba praegu küsimusi? Kirjuta oma küsimused ürituse seinale! 
Koha kindlustamiseks palume end eelnevalt registreerida https://goo.gl/forms/Yjifgqk1BySmiX3I2