Back to All Events

Filmiõhtu "Living the Change" | Teekond jätkusuutlikku maailma

  • Tallinna Keskraamatukogu 8 Estonia puiestee Tallinn, Harju maakond, 10141 Estonia (map)

Gorilla ja Terveilm kutsuvad filmiõhtule: 4. aprillil linastub Tallinna Keskraamatukogus dokumentaalfilm “Living the Change. Inspiring Stories for a Sustainable Future” (Jordan Osmond, Antoinette Wilson, Happen Films 2018). Film on eestikeelsete subtiitritega. Osalemiseks vajalik registreerumine!

Tänased keskkondlikud, majanduslikud ja sotsiaalsed probleemid võivad tunduda liiga suured, et üksikisikuna nende suhtes midagi ette võtta. Dokumentaalfilm “Living the Change” toob vaatajani inspireerivaid lahendusi just üksikisiku ja kogukonna tasandilt. Režissöörid Jordan Osmond ja Antoinette Wilson toovad meieni hulga lugusid liikumisest jätkusuutlikuma eluviisi suunas, olgu nendeks näideteks kogukonna permakultuuri-aiad, komposttualetid või alternatiivne kohalik valuuta. Filmis annavad intervjuud ka mitmed teadlased ja eksperdid, kes seletavad, kuidas oleme inimkonnana tänasesse globaalsesse kriisi jõudnud ning milline mentaliteet meil edasi kesta võimaldaks.

“Living the Change” annab inspiratsiooni, kuidas igaüks saaks rajada muutusi, mida meid ümbritsev keskkond nii hädasti vajab. Filmi tootja Happen Films keskendub dokumentaalfilmidele, mis räägivad innustavatest ja leidlikest lahendustest globaalsetele probleemidele, mille ees inimkond täna seisab.

FILMIÕHTU KOHAD TÄIS!

Filmiõhtu toimub Gorilla ja Arengukoostöö Ümarlaua koostöös ning on on temaatiliseks täienduseks AKÜ korraldatud säästva eluviisi töötubadele. gorilla.ee on keskkonna- ja terviseblogi, mille eesmärk on tõsta teadlikkust tarbimis-ja tervisekäitumises ning juurutada keskkonnasõbralikku eluviisi. MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (terveilm.ee) töötab kolme eesmärgi nimel: puhas keskkond, õiglane ühiskond ja majandus, millest võidavad kõik. AKÜ esindab 33 Eesti vabaühendust, kes tegutsevad nende eesmärkide nimel kogu maailmas.

Filmiõhtut aitab läbi viia Välisministeerium. Aitäh!

Earlier Event: March 23
Gorilla Pärnu Taimetoidupäeval