LOOStrt-2.jpg

Raamatuesitlus ja loos

Ootame sind raamatute esitlusele
22. aprillil kell 18:00 Tartu Kaubamaja Apollos!

Kingime kohapeal ühele osalejale ära ka komplekti raamatuid. Loosiga saad liituda esitlusel kohapeal!

Esitlusel esinevad:

Esitlusel vestlevad uutest raamatutest veganist lapsevanem ja kirjanik Anniina Ljokkoi ja taimetoidu taustaga dr Ants Haavel. Juttu tuleb täisväärtuslikust taimsest toitumisest ja toitumissoovitustest, aga ka sellest, mida just lastele kokates silmas tuleks pidada ning millised on tavalised toidud ühes veganperes.

Raamatutest:

“Väikeste veganite lemmiktoidud” on kogupere retseptiraamat, mis pakub ideid ja retsepte igale vanusele: püreesid ja näputoite, kasvava mudilase eineid, suppe ja praade ning suhkruvabasid magustoite. Raamat aitab muuta täisväärtusliku taimse toitumise lõbusaks ja vaheldusrikkaks, pakkudes hulga nippe, kuidas saada ka kõige pirtsakam sööja köögivilju armastama.

Toitumisteadlase, arsti ja nelja lapse isa dr Joel Fuhrmani eluline käsiraamat “Kuulikindlad lapsed. Tagage oma lapsele haigusteta elu” seletab, milline on optimaalne toitumine lapse terveks arenguks ning kuidas lapseeas juurutatud toitumisharjumused aitavad vältida erinevaid haigusi. Raamatu retseptikogus on lihtsaid retsepte tervislike ning maitseküllaste toitude valmistamiseks.