Privaatsuspoliitika põhimõtted

Käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted reguleerivad Teenusepakkuja ja Kasutajate vahelisi suhteid www.gorilla.ee keskkonna kaudu pakutavate teenuste kasutamisel. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi Eesti Vabariigi seadustega ja Euroopa Liidu isikuandmete kaitse määrusega.

Teenusepakkuja: Gorilla Press OÜ (registrikood 12712645), www.gorilla.ee portaali haldav ettevõte

Kasutaja: Isik, kes külastab portaali www.gorilla.ee ja/või kuulub gorilla.ee uudiskirjaloendisse


Isikuandmed ja nende töötlemine

Teenusepakkuja on võtnud endale kohustuse kaitsta oma kasutajate privaatsust. Teenusepakkuja rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kasutaja isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. 

Piirdume info kogumisel vähimaga, mida vajame kasutaja kvaliteetse teenindamise huvides. 

Teenusepakkuja kodelehe kontaktivormi kaudu on võimalik esitada päring oma isiklike andmete töötlemise kohta igal hetkel.

Teenusepakkuja saadab uudiskirju ning pakkumisi e-maili aadressile juhul, kui kasutaja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-maili aadressi või jättes oma kontaktandmed otse teenusepakkujale.

Kasutaja e-maili aadressi ei avaldata kolmandatele osapooltele.

Kasutaja saab igal ajahetkel loobuda Teenuspakkuja poolt saadetava uudiskirja saamisest end uudiskirjaloendist eemaldades või avaldades selleks soovi Teenusepakkuja kodulehe kontaktivormi kaudu.


Küpsiste kasutamine   

Isikuandmete kogumine toimub ka portaali kasutamisel küpsiste (cookies) kaudu. Küpsised on väikesed tekstifailid, mille veebilehed salvestavad oma veebilehitsejate arvutitesse või muudesse seadmetesse veebilehitseja failikataloogis.

See aitab lehel jätta meelde teie poolt lehe kuvamiseks valitud sätteid nii, et te ei pea neid iga kord sisestama, et lehitsemist hõlbustada (näiteks kasutatav keel). Küpsised (pärast IP-aadressi salvestamist) ei tuvasta kasutajat kui isikut, vaid nad tunnevad kasutaja ära ainult lehe varasema külastajana. Küpsised aitavad koguda statistikat lehe külastatavuse kohta ning optimeerida turunduskommunikatsiooni.

Me kogume seda teavet, kasutades automaatset vahendit Google Analytics, mis võimaldab teada saada ja analüüsida seda, kuidas külastajad veebilehte kasutavad.

Siit leiate täpsemat teavet selle kohta, kuidas Google Analytics toimib ja millist teavet see võimaldab koguda ja analüüsida: https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=len&ref_topic=6157800

Te võite andmete kogumise Google Analyticsi abil igal ajal ära keelata, tehes seda vastavalt siin kirjeldatule: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Käesoleval veebilehel kasutatakse kolme tüüpi küpsiseid:

1. Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui te veebilehelt lahkute või veebilehitseja sulgete. Seansiküpsiseid saab kasutada veebilehe teatud funktsioonide ja omaduste aktiveerimiseks.

2. Püsiküpsised ei kao seansi lõppedes ja jäävad teie arvuti või muu seadme mällu. Neid saab kasutada näiteks teie tuvastamiseks lehe unikaalse külastajana, salvestades juhuslikult genereeritud numbri, kohandades lehe sisu vastavalt teie vajadustele, taastades varasemalt valitud teabe ja sätted või kogudes statistikat.

3. Kolmanda isiku küpsiseid kasutatakse reklaami eesmärkidel, näiteks Google AdWords. Neid kasutatakse reklaami sisu kohandamiseks, selle tõhususe hindamiseks ja turunduskommunikatsiooni optimeerimiseks.

Te võite oma salvestatud küpsised igal ajal kustutada ja keelata nende salvestamise teie arvutisse või muusse seadmesse, muutes oma veebilehitseja sätteid. Vaadake, kuidas seda teha, klõpsates enda brauserile vastavat linki:

Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Explorer
Safari

Palume tähele panna, et kui te ei anna veebilehele õigust kasutada küpsiseid, siis võivad mõned lehe funktsioonid osaliselt või täielikult kättesaamatuks muutuda.

Ka veebilehte haldav server võib kirjutada päringuid, mille te serverile annate (veebilehe aadress, mille te avate, seade ja veebilehitseja, mida te kasutate, teie IP-aadress ja sisselogimise aeg). Neid andmeid kasutatakse ainult tehnilisel otstarbel – et kindlustada veebilehe nõuetekohane ja ohutu toimimine ja uurida võimalikke turvarikkumisi.


Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@gorilla.ee